Roboty drogowe – odcinkowe zamknięcie dla ruchu ulicy Wańkowicza przed skrzyżowaniem z ulicą Krasickiego od 24 sierpnia 2021 r

Opublikowano: środa, 18 sierpień 2021 r.13:42

Aktualizacja: środa, 18 sierpień 2021 r.13:43 108 dni 1 godz.

Roboty drogowe –  odcinkowe zamknięcie dla ruchu ulicy Wańkowicza przed skrzyżowaniem z ulicą Krasickiego od 24 sierpnia 2021 r. przez ok. miesiąc

Konsorcjum firm Polimex Infrastruktura - Polimex-Mostostal - Trakcja jako Generalny Wykonawca inwestycji „Rozbudowa linii tramwajowych w Olsztynie”, informuje, że:

w nocy z 23/24 sierpnia br. na skrzyżowaniu ulic Wańkowicza i Krasickiego wprowadzone będą zmiany w organizacji ruchu, które spowodują zamknięcie w obu kierunkach przejazdu pomiędzy ulicami Wańkowicza i Krasickiego. Wlot skrzyżowania  zostaje wyłączony z ruchu na okres około jednego miesiąca. Objazdy do i z ul. Krasickiego wyznaczono z jednej strony przez ul. Barcza i z drugiej strony przez ul. Murzynowskiego.

Jednocześnie zmianie ulegnie trasa linii autobusowych nr 121, 205 i N01 oraz na ul. Barcza przy skrzyżowaniu z ul. Krasickiego, zostanie utworzony tymczasowy przystanek autobusowy. Ponadto zostanie przywrócony do ruchu pieszych chodnik wzdłuż ul. Krasickiego na odcinku od ul. Murzynowskiego do ul. Wańkowicza.

MAPA